You are currently viewing Andalo – Paganella

Andalo – Paganella

Region narciarski Paganella to 50 km zróżnicowanych i świetnie przygotowanych tras. Aż 98% stoków jest tu objętych systemem sztucznego naśnieżania, co daje gwarancję dobrych warunków do zjazdów. 18 nowoczesnych wyciągów może przewieźć 27 000 narciarzy i snowboardzistów w ciągu godziny.

Ośrodek jest świetnie przygotowany do przyjęcia najmłodszych adeptów białego szaleństwa: Paganella Fun Park, czyli oryginalny zimowy park umili najmłodszym zawodnikom pierwsze kroki na nartach oraz zjazdy, jest wyposażony w ruchomy chodnik, rury, pontony, bobsleje oraz barek. Na starszych i bardziej doświadczonych narciarzy i snowboardzistów również czekają dodatkowe atrakcje: Night Ski, czyli nocna jazda po oświetlonym stoku, a także Snow Park dla fanów skoków i akrobacji. Stoki zaczynają się w centrum miejscowości Paganella i sięgają aż do 2125m.

Zaledwie parę kilometrów (jak i przystanków darmowego skibussa) dalej leży niezwykle malownicze górskie jezioro Molveno, a nad jego brzegami wybitnie urokliwe miasteczko o tej samej nazwie, gdzie znajdziemy wiele kawiarenek i restauracji w których przyjemnością będzie spędzić wieczór.

Dodatkową zaletą tego regionu jest jego świetne położenie – raptem 13h podróży samochodem z Warszawy.

W regionie Andalo – Paganella organizujemy najczęściej wyjazdy rodzinne wg. formuły Razem a jednak osobno jako, że oferta ośrodka zdaje się być wyjątkowo udanym kompromisem między obietnicą frajdy dla dzieciaków a sportowymi, kulinarnymi oraz wieczornymi atrakcjami dla rodziców.

  • Kraj: Włochy
  • Region: Trentino
 
  • Km tras: 50 km
  • Liczba tras: 29
  • Liczba wyciągów: 18
  • Wysokość: 1 040 – 2 125 m

 

Dodaj komentarz