COVID-19

Nie możemy się już doczekać górskiego powietrza i alpejskiego słońca!
Start sezonu 2020/2021 planujemy 7 listopada wyjazdem na lodowiec Kitzsteinhorn. Jednak ze względu na ciągle zmieniającą się sytuację epidemiczną chcemy zapewnić komfort i bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom naszych wyjazdów.

Dokładamy wszelkich starań, żebyście czuli się pewnie na wyjazdach RASC Republic zarówno w Polsce jak i zagranicą. Cała nasza kadra jest wyposażona w niezbędny sprzęt, maseczki oraz płyny do dezynfekcji. Na bieżąco kontrolujemy sytuację w każdym kraju i nasze działania oraz program będą dostosowane do okoliczności i lokalizacji.
 
Prosimy o stosowanie się do zaleceń zarówno władz lokalnych, a także naszej kadry oraz o zachowanie niezbędnych zasad bezpieczeństwa takich jak noszenie maski i częste mycie rąk. Pamiętajcie też o poinstruowaniu swoich dzieci.
 
Zalecamy wszystkim uczestnikom w zaopatrzenie się w kartę EKUZ, która ułatwia dostęp do świadczeń medycznych w całej Europie.
 
Zachęcamy również do wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji wszystkim uczestnikom. W przypadku zachorowania przed wyjazdem daje ono gwarancję zwrotu poniesionych kosztów (potrzebne jest zaświadczenie lekarskie).
 
W każdej ofercie są wypisane ograniczenia lokalne, które będziemy edytować wraz ze zmianą sytuacji.