RASC Republic
dla firm

Cześć!

Jesteśmy biurem podróży RASC Republic, które we współpracy z klubem narciarskim RASC od 20 lat prowadzi wyjazdy narciarskie i snowboardowe do najlepszych ośrodków  w Europie oraz tworzy eventy sportowe wszelkiego rodzaju. Organizujemy ponadto inne wyjazdy typu incentive o charakterze sportowym: np. rowerowe, off-roadowe, ale także rekreacyjnym: degustacje win, wycieczki objazdowe po najpiękniejszych regionach Francji, Włoch, Polski. Prowadzimy też regularne, całoroczne, profesjonalne szkolenia narciarskie na Stoku Narciarskim Szczęśliwice w Warszawie. RASC jest organizacją pożytku publicznego, którego misją jest promocja zdrowego, sportowego trybu życia.

Oprócz wyjątkowego klimatu i kameralnej, luźnej atmosfery naszych imprez wyjazdowych i stacjonarnych, największym ich atutem jest przede wszystkim poziom prowadzonych przez nas szkoleń. Ich gwarantem są doświadczeni instruktorzy, byli lub obecni zawodnicy, na co dzień pracujący w Klubie, którzy swoją pasją do narciarstwa są w stanie zarazić każdego.

Marcowe winter games

Szukając partnerów biznesowych chcemy zaproponować Państwu naszą współpracę przy organizacji eventów firmowych o charakterze sportowo-rekreacyjnym, narciarskich (i nie tylko!) wyjazdów integracyjnych dla kadr, szkoleń narciarskich i zawodów przy (lub bez) okazji wydarzeń okolicznościowych w Państwa firmie. Wszystkie te inicjatywy możemy realizować bez względu na porę roku, tak w Warszawie, Polsce, jak i za granicą. Jednodniowa impreza? Weekend hotelu SPA na Mazurach? A może tydzień pełen atrakcji w Alpach? Zapraszamy!

W toku naszej wieloletniej działalności wypracowaliśmy bardzo dobre relacje z wieloma zaufanymi kontrahentami: hotelami o standardzie ***, **** oraz ****S, doświadczonymi przewoźnikami, lokalnymi rezydentami jak i przewodnikami. We współpracy z nimi z przygotujemy dla Państwa ofertę wyjazdu „szytego na miarę” gdzie ekscytująca przygoda idealnie dopełnia się z czasem relaksu i odpoczynku.

Hotel z Jacuzzi

W naszej dotychczasowej działalności zorganizowaliśmy wiele imprez sportowych i integracyjnych dla znanych firm polskich i zagranicznych. Między innymi Ernst & Young, czy Kapsch Telematic Services Sp. z o. o. Ponadto od wielu lat jesteśmy organizatorami cyklicznych imprez sportowych takich jak Ski Warsaw Camp. Mamy na swoim koncie także organizację zawodów Rossignol RASC Racing Weekend, w randze eliminacji Mistrzostw Polski Amatorów, w których udział wzięło ponad 200 zawodników z całej Polski.

Referencje:

Z przyjemnością przygotujemy konkretną ofertę. 

Zapraszamy do kontaktu: info@rascrepublic.pl ; +48 605 049 949