Ferie Rodzinne "Razem, A Jednak Osobno"

02.01 - 09.01.2021 Białka Tatrzańska

Ferie Rodzinne to perełka wśród naszych wyjazdów

Ferie Rodzinne to perełka wśród naszych wyjazdów. Chcemy, abyście czuli się częścią naszej RASCowej rodziny. Już od 17 lat organizujemy wyjazdy rodzinne tak, abyście zaznali zarówno najlepszego narciarstwa jak i pełnego relaksu. Nasze ferie to sportowa zabawa na świetnych trasach z pięknymi widokami jak i odpoczynek w komfortowym hotelu z pysznym jedzeniem i kreatywnymi animacjami. 

Ze względu na sytuację epidemiczną wyjazdy zagraniczne w czasie ferii nie są możliwe. W związku z tym podjęliśmy bezprecedensową dla nas decyzję o organizacji Ferii Rodzinnych w Białce Tatrzańskiej. Dzięki temu nie ryzykujemy odwołania wyjazdu w przypadku ograniczeń w wyjazdach zagranicznych, a jako klub sportowy mamy możliwość organizacji wyjazdu treningowego. 

Hotel blisko stoku

19 ośrodków na jednym karnecie

Legendarne RASCowe szkolenia

Całodzienna opieka nad dziecmi

Białka Tatrzańska

Nowoczesny Ośrodek Kotelnica Białczańska jest największą stacją narciarską położoną na Podhalu. Zapewnia najlepszy system naśnieżania w Polsce oraz świetną infrastrukturę. Jest doskonałym wyborem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Dysponuje trasami o łagodnym nachyleniu oraz bardziej wymagającymi trasami posiadającymi homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS.

 • Km tras: 16.3 km
 • Liczba tras: 23
 • Liczba wyciągów: 19
 • Wysokość: 695 – 934 m

Pensjonat Małgosia

Pensjonat Małgosia to kameralny, rodzinny obiekt w Białce Tatrzańskiej. To miejsce, do którego przyjeżdżamy od lat i gdzie czujemy się jak w domu. 

Znajduje się w odległości 400 m od ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska. Dom jest w całości zarezerwowany dla naszej grupy. Do dyspozycji mamy pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe. Każdy pokój posiada łazienkę oraz dostęp do wi-fi. 

Pensjonat Małgosia słynie z domowych posiłków, codziennie serwowane są śniadania i obiadokolacje. 

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o hotelu w serwisie Booking.com

Kazikowa Kuźnia

Pensjonat Kazikowa Kuźnia to luksusowy, nowoczesny obiekt wybudowany w 2017r. Został wykończony w góralskim stylu, a dominującym materiałem jest naturalne drewno. Dodatkowym atutem jest wspólna przestrzeń na parterze, a także sala zabaw dla dzieci. 

Wszystkie apartamenty są stylowo urządzone, klimatyzowane i mają biurko, szafę oraz telewizor z płaskim ekranem. Znajdziecie w nich także klimatyczny kominek, który zapewnia przyjemne ciepło w zimowe wieczory. W każdym apartamencie znajduje się łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. 

W Kazikowej Kuźni codziennie serwowane są pyszne śniadania, a także obiadokolacje. Pensjonat jest znany z dobrej kuchni, a w szczególności z domowego smalcu według receptury Pana Kazimierza. 

Znajduje się niedaleko centrum narciarskiego Na Bani. Dostępny jest bezpłatny parking oraz wifi.

Do dyspozycji Gości jest ponadto wspólna kuchnia z kuchenką mikrofalową, tosterem i czajnikiem. 

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o hotelu w serwisie Booking.com.

Rozrywka

Nasza autorska formuła Razem, a jednak osobno daje frajdę i zabawy dopasowane do wieku dla wszystkich dzieci i młodzieży, a także czas wolny dla dorosłychMamy najlepszy program nauczania, realizowany z pasją przez zawodników i trenerów klubu RASC, którzy każdego potrafią zarazić swoją miłością do sportów zimowych. 

Od kilku lat współpracujemy z firmą Kukiełka, która specjalnie dla nas przygotowuje projekt twórczych i fascynujących zabaw dla dzieci, zarówno w sali zabaw jak i na świeżym powietrzu. Całodzienna opieka i liczne animacje dla dzieci pozwalają rodzicom skorzystać z naszych profesjonalnych szkoleń lub samodzielnie wyszaleć się na stoku, a także odpocząć po południu i wieczorami. 

Gwarantujemy, że po naszych Feriach pozostaną z Wami nie tylko pamiątkowe zdjęcia, ale także piękne wspomnienia, sportowy duch oraz miłość do gór i śniegu. 😊

Wszystkie zajęcia będą dostosowane do aktualnej sytuacji epidemicznej, a sprzęty wykorzystywane podczas animacji będą dezynfekowane.

Szkolenie SKI

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów klubu RASC. Wstępny podział na grupy odbywa się jeszcze przed wyjazdem, aby już w niedzielę od samego rana rozpocząć zabawę na stoku. W razie potrzeby na pierwszej przerwie lunchowej lub po pierwszym dniu następują roszady w grupach tak, aby wszyscy byli jak najlepiej dopasowani do stylu grupy i poziomu ćwiczeń. Szkolenia zaczynają się od godziny 9.30 rano i trwają 5h z przerwą. Grupy dzieci i dorosłych jeżdżą oddzielnie, odpowiednio ze swoimi instruktorami. Po zajęciach wszyscy spotykamy się razem tak, aby rodzice z dziećmi mogli jeszcze przez chwilę pojeździć i pochwalić się wzajemnymi postępami.

Nasza kadra będzie jak zawsze dbała o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, a w tym sezonie także pilnując wytycznych związanych z epidemią. 

Aby zapewnić najwyższą jakość szkolenia dla dorosłych, grupy liczą maksymalnie 8 osób! 

Wszystkie dzieci na wyjeździe mają zapewnione szkolenie i inne atrakcje w dopasowanych grupach wiekowych (podział na grupy odbywa się ze względu na wiek oraz poziom zaawansowania). 

Rodziców zainteresowanych udziałem w szkoleniu zapraszamy do zapisów przed wyjazdemabyśmy mogli zorganizować odpowiednią kadrę. 

Wszystkie dzieci (i ich rodzice) mogą śledzić swoje postępy i nowe umiejętności w naszych Indeksach Narciarza. To specjalny dzienniczek, gdzie instruktorzy nagradzają młodych narciarzy naklejkami za zdobycie nowych narciarskich sprawności! 

Jeżeli któreś z dzieci poczuje się zmęczone w trakcie szkolenia, zawsze czeka na nie nasza opiekunka, która zajmie się pociechą do czasu odzyskania sił lub spotkania z rodzicami.

Osoby mieszkające w Warszawie zachęcamy serdecznie do spotkania przed wyjazdem z instruktorem RASC na Górce Szczęśliwickiej celem sprawdzenia poziomu umiejętności, sprzętu i ogólnej konsultacji przed wyborem szkolenia na wyjeździe.

 

Cena

Pensjonat Małgosia

 • Dorośli: 1595 zł
 •  Dzieci do 12 lat: 1195 zł 
 • Dzieci od 12 lat: 1295 zł

Szkolenie dla dzieci: 800 zł

Kazikowa Kuźnia

 • Osoba w studiu 1-pokojowym 2 – 3 osobowym: 1995 zł
  puste łóżko: 1300 zł
 • Osoba w studiu 2-pokojowym 4 – 6 osobowym: 1995 zł
  puste łóżko: 1300 zł
 • Osoba w studiu 3-pokojowym 4 – 6 osobowym: 2095 zł
  puste łóżko: 1400 zł

Szkolenie dla dzieci: 800 zł

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie przez 7 nocy
 • wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje)
 • zajęcia popołudniowe i wieczorne dla dzieci i dorosłych 
 • opiekę nad dziećmi od 3 roku życia (w ciągu dnia na stoku, a popołudniu i wieczorem w hotelu) 
 • końcowe zawody z nagrodami 
 • opiekę kierownika wyjazdu
 • profesjonalne zdjęcia z wyjazdu

Zniżki:

 • Osoby, które były już z nami na wyjeździe, otrzymują rabat w wysokości 50 zł.
 • Członkowie klubu RASC (opłacający składki) otrzymują rabat w wysokości 100zł (zniżki nie łączą się).
 • Dorosłym, którzy szkolili się już z na wcześniejszych wyjazdach, przysługują specjalne zniżki na szkolenie:
  • 50 zł na drugie szkolenie
  • 100 zł na każde następne


Istnieje możliwość wykorzystania bonu turystycznego!

Dodatkowo płatne:

 • Karnety
  Karnet dla dziecka poniżej 120 cm – za darmo (przy zakupie karnetu przez dorosłego)
  Karnet do 14,9 lat i dla seniorów od 65 lat – 480 zł
  Karnet od 15 do 64 lat – 540 zł
 • Szkolenie dla dorosłych – 700 zł
 • Szkolenie dla dzieci bez pobytu: 1200 zł
 • ubezpieczenie SKI – 25 zł/os (nieobowiązkowe, płatne przy rezerwacji) 
 • taksa pobytowa – 15 zł/os/tydzień 
 • opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10zł/os (obowiązkowe)
 • lunch na stoku (około 150 zł za tydzień dla dzieci)
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji AXA: 2,8% całkowitej ceny wyjazdu, można wykupić tylko przy zawieraniu umowy
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji obejmujące kwarantannę Allianz: ok. 5% ceny wyjazdu

Zalecamy wykupienie tego ubezpieczenia wszystkim uczestnikom. W przypadku zachorowania przed wyjazdem daje ono gwarancję zwrotu poniesionych kosztów (potrzebne jest zaświadczenie lekarskie). 

 •  

W razie jakichkolwiek pytań nie wahajcie się skontaktować z naszym biurem mailowo na info@rascrepublic.pl lub telefonicznie +48605049949 – odpowiemy na wszystkie Wasze wątpliwości i pomożemy zarezerwować wyjazd. Wyczekujcie zimy razem z nami!

COVID-19

Dokładamy wszelkich starań, żebyście czuli się bezpiecznie na wyjeździe RASC Republic. Cała nasza kadra będzie wyposażona w niezbędny sprzęt i płyny do dezynfekcji. Nasze działania oraz program będą dostosowane do bieżącej sytuacji.

Zakrywanie ust oraz nosa jest obowiązkowe we wszystkich przestrzeniach wspólnych w hotelu i w restauracji podczas podchodzenia do bufetu oraz wchodzenia/wychodzenia z pomieszczenia.

 

W przypadku braku możliwości realizacji wyjazdu, gwarantujemy zwrot poniesionych kosztów.

*Wszystkie zasady mogą ulec modyfikacji w przypadku zmiany sytuacji epidemicznej.