Ferie Rodzinne "Razem, A Jednak Osobno"

flaga Włoch

29.01 - 05.02.2022 Val di Sole

Ferie Rodzinne to perełka wśród naszych wyjazdów

Chcemy, abyście czuli się częścią naszej RASCowej rodziny. Już od 18 lat organizujemy wyjazdy rodzinne tak, abyście zaznali zarówno najlepszego narciarstwa jak i pełnego relaksu. Nasze ferie to sportowa zabawa na świetnych trasach z pięknymi widokami jak i odpoczynek w komfortowym hotelu z pysznym jedzeniem i kreatywnymi animacjami.

Wygodne pokoje, pyszne jedzenie, atrakcje dla dzieci, duże SPA, basen i przyjazna atmosfera – wszystko to gwarantuje nam hotel Liberty położony w miejscowości Malè w Val di Sole. Do wyciągów ośrodka narciarskiego Folgarida-Marilleva dojedziemy w 5 min bezpłatnym skibusem. Przystanek znajduje się przy samym hotelu. Region Val di Sole to wyjątkowe miejsce, gdzie możecie korzystać z połączonych stoków kilku regionów: Folgarida-Marilleva, Madonna di Campiglio oraz Pinzolo. We  wszystkie zakątku możecie dotrzeć siecią nowoczesnych gondolek i wyciągów. 
To wszystko zapewni Wam idealne warunki do aktywnego wypoczynku dla całej rodziny.

Nasz pobyt zaczynamy w sobotę 29 stycznia od kolacji, a w niedzielę rano rozpoczynamy zajęcia na nartach. 

 

Staramy się, aby nasze wyjazdy jak najlepiej spełniały Wasze oczekiwania, dlatego oferujemy:

 • instruktorów do zajęć indywidualnych, 
 • opcję szkolenia dla dorosłych 2,5h dziennie
 • dyżur opiekunki dla dzieci przez 2h po zakończeniu zajęć grupowych na nartach dla rodziców korzystających 
  z dalszych stoków,
 • spotkanie z fotografem na stoku (dla osób spoza grup szkoleniowych).

To wszystko oraz nasze najlepsze szkolenia są gwarancją najlepszych warunków do aktywnego wypoczynku dla całej rodziny

Hotel *** z basenem i SPA położony niedaleko stoku

150 km tras!

Legendarne RASCowe szkolenia

Całodzienna opieka nad dziecmi

Val di Sole - Campiglio Dolomiti di Brenta

Dzięki połączonym stokom 3 ośrodków narciarskich Folgarida Marilleva, Madonna di Campiglio i Pinzolo nie ma potrzeby wypinania się z nart, żeby korzystać z aż 150 km tras i 58 wyciągów w sercu Dolomitów. Jest to największy ośrodek w Trentino.

Ośrodek narciarski Campiglio Dolomiti di Brenta jest idealny na rodzinny wyjazd narciarski. Na dzieci czeka tu mnóstwo atrakcji – śnieżne zjeżdżalnie, karuzele, magiczne dywany, taśmociągi snowtubing. Znajdują się tu liczne udogodnienia stworzone z myślą o dobrym samopoczuciu dzieci i spokojnymi głowami rodziców. Dla początkujących snowboardzistów przygotowano także mały śnieżny park Easy Line.

Ośrodek Campiglio Dolomiti di Brenta to nie tylko śnieg i narty, ale znacznie więcej. To beztroski styl życia, który umożliwia odpoczynek w pięknym otoczeniu natury oraz wieloletniej kultury i tradycji. Znajdziemy tu stylowe sklepy i butiki w Madonnie di Campiglio, najwyższej jakości dzieła rzemieślnicze w Pinzolo oraz świetne après- ski w Folgaridzie Marillevie, czyli prawdziwą „la dolce vita”.

 • Km tras: 150 km
 • Liczba tras: 108
 • Liczba wyciągów: 58
 • Wysokość: 800 – 2 580 m

Liberty Hotel Malè ***

Liberty Hotel Malè znajduje się w centrum miasteczka, 8 km od wyciągu Daolasa. Otoczony jest pięknymi krajobrazami Parku Narodowego Adamello Brenta oraz Parku Narodowego Stelvio. Od 1908 roku prowadzony jest przez rodzinę Marinelli i dzięki temu można tam zaznać wyjątkowej gościnności i bardzo rodzinnej atmosfery 🤗.

 • Strefa SPA z wewnętrznym basenem, sauną oraz łaźnią turecką
 • Siłownia
 • Piłkarzyki, ping pong, bilard
 • Dwa bary
 • Bezpłatny parking
 • Garaż za dodatkową opłatą
 • Bezpłatny skibus z przystankiem przy samym hotelu
 • Duża narciarnia z ogrzewarkami do butów
 • Bezpłatny dostęp do wi-fi
Previous
Next

WyżywienieKażdego ranka w hotelu serwowane jest urozmaicone śniadanie w formie bufetu, a podczas kolacji hotelowa restauracja przygotowuje trzydaniowe menu oraz bufet sałatkowy.

PokojeW hotelu znajdziemy pokoje dwu, trzy i czteroosobowe urządzone w klasycznym stylu. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, suszarkę do włosów, telefon, telewizor oraz sejf. 

W pokojach czteroosobowych znajduje się podwójne łóżko lub dwa łóżka pojedyncze dla dorosłych oraz łóżko piętrowe dla dzieci. 

Pokoje typu Comfort to pokoje wyremontowane i nieco większe od pokoi typu Standard. Znajdziecie w nich także minibar oraz szlafroki dla dorosłych. 

Pokoje typu Liberty to świeżo wyremontowane pokoje urządzone w nowoczesnym stylu z nutą elegancji charaterystyczną dla Hotelu Liberty. Są to także największe dostępne pokoje, z dużymi łazienkami.  

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o hotelu w serwisie Booking.com.

Rozrywka

Nasza autorska formuła Razem, a jednak osobno daje frajdę i zabawy dopasowane do wieku dla wszystkich dzieci i młodzieży, a także czas wolny dla dorosłych na korzystanie z alpejskich stoków i hotelowego SPA. Mamy najlepszy program nauczania, realizowany z pasją przez zawodników i trenerów klubu RASC, którzy każdego potrafią zarazić swoją miłością do sportów zimowych. 

Od kilku lat współpracujemy z firmą Kukiełka, która specjalnie dla nas przygotowuje projekt twórczych i fascynujących zabaw dla dzieci, zarówno w sali zabaw jak i na świeżym powietrzu. Całodzienna opieka i liczne animacje dla dzieci pozwalają rodzicom skorzystać z naszych profesjonalnych szkoleń lub samodzielnie wyszaleć się na stoku, a także odpocząć po południu i wieczorami w hotelowym SPA. Ferie Rodzinne to również okazja by rodzice wraz ze swoimi pociechami mogli poczuć ducha sportowej rywalizacji i drużynowej współpracy łączącej pokolenia we wspólnej „olimpiadzie rodzinnej”. Zespoły w składzie 1 dorosły oraz 1 lub 2 dzieci będą mierzyć się w różnych konkurencjach wymagających od nich kreatywności, zręczności i kooperacji. Na zwycięskie rodziny czekają nagrody!

Gwarantujemy, że po naszych Feriach pozostaną z Wami nie tylko pamiątkowe zdjęcia, ale przede wszystkim piękne wspomnienia, sportowy duch oraz miłość do gór i śniegu. 😊

Wszystkie zajęcia będą dostosowane do aktualnej sytuacji epidemicznej, a sprzęty wykorzystywane podczas animacji będą dezynfekowane.

Szkolenie SKI

Największym atutem i dumą są nasze szkolenia. Wszystkie prowadzone są przez doświadczonych i czynnych instruktorów klubu RASC z najwyższymi kwalifikacjami PZN. 
 
Nasze szkolenia prowadzimy tak aby każdy poczuł lekkość i przyjemność z jazdy, tak abyście mogli jak najpełniej skorzystać z uroków i odczuć jakie daje jazda na nartach. Jesteśmy czynnymi trenerami prowadzącymi zajęcia w klubie cały rok. Regularnie podnosimy swoje umiejętności na kursach i unifikacjach co gwarantuje, iż wiedza jaka się z Wami dzielimy jest oparta o najnowsze techniki. 

Jak wygląda szkolenie dzieci: 

Wstępny podział na grupy odbywa się jeszcze przed wyjazdem, aby już w niedzielę od samego rana rozpocząć zabawę na stoku. W razie potrzeby na pierwszej przerwie lunchowej lub po pierwszym dniu następują roszady w grupach tak, aby wszyscy byli jak najlepiej dopasowani do stylu grupy i poziomu ćwiczeń. Szkolenia zaczynają się od godziny 9.30 rano i trwają 5h z przerwą. Grupy dzieci i dorosłych jeżdżą oddzielnie, odpowiednio ze swoimi instruktorami. Po zajęciach wszyscy spotykamy się razem tak, aby rodzice z dziećmi mogli jeszcze przez chwilę pojeździć i pochwalić się wzajemnymi postępami. 
 
Nasza kadra będzie jak zawsze dbała o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, a w tym sezonie także pilnując wytycznych związanych z epidemią.  

Szkolenia dla dorosłych: 
 
Pełne szkolenie – Full, które trwa 5h dziennie to czas wypełniony ciekawymi ćwiczeniami, zabawą, rozmowami i analizami a przede wszystkim mnóstwem jazdy. To najlepszy sposób, aby zdecydowanie wyjść na wyższy poziom jazdy i rozumienia narciarstwa. Aby zapewnić odpowiednią jakość szkolenia dla dorosłych, grupy liczą nie więcej niż  8 osób, a w przypadku osób rozpoczynających przygodę z nartami to maksymalnie 5 osób. 
 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które chciałyby spędzić więcej czasu na wspólnej jeździe z rodziną lub samemu a jednocześnie są zainteresowane podniesieniem swoich umiejętności przygotowaliśmy szkolenia Compact. Są to 2,5 godzinne zajęcia z naszymi instruktorami w małych grupach do 5 osób. Szkolenia ze względu na czas trwania mają charakter konsultacji. Są przeznaczone dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych, a dokładny program zajęć grupa ustala razem z instruktorem.

Minimalna liczba osób na danym poziomie, abyśmy mogli uruchomić grupę:

Full  – 5 osób

Compact – 4 osoby

 

Co jeszcze warto wiedzieć o naszych szkoleniach:

Wszystkie dzieci na wyjeździe mają zapewnione szkolenie i inne atrakcje w dopasowanych grupach wiekowych (podział na grupy odbywa się ze względu na wiek oraz poziom zaawansowania). 

Rodziców zainteresowanych udziałem w szkoleniu zapraszamy do zapisów przed wyjazdemabyśmy mogli zorganizować odpowiednią kadrę. 

Wszystkie dzieci (i ich rodzice) mogą śledzić swoje postępy i nowe umiejętności w naszych Indeksach Narciarza. To specjalny dzienniczek, gdzie instruktorzy nagradzają młodych narciarzy naklejkami za zdobycie nowych narciarskich sprawności! 

Jeżeli któreś z dzieci poczuje się zmęczone w trakcie szkolenia, zawsze czeka na nie nasza opiekunka, która zajmie się pociechą do czasu odzyskania sił lub spotkania z rodzicami.

Osoby mieszkające w Warszawie zachęcamy serdecznie do spotkania przed wyjazdem z instruktorem RASC na Górce Szczęśliwickiej celem sprawdzenia poziomu umiejętności, sprzętu i ogólnej konsultacji przed wyborem szkolenia na wyjeździe. 

Cena:

Pakiet „Razem, a jednak osobno” dla dorosłych- obowiązkowy

590 zł/os

Zawiera:

• organizację wyjazdu
• obsługę biura
• gwarancję turystyczną biura
• pamiątkową koszulkę
końcowe zawody z nagrodami i profesjonalnym pomiarem czasu
kontrolę bezpieczeństwa i ustawienia sprzętu przed pierwszym dniem
testy sprzętu narciarskiego dla dorosłych

opiekę pilota
opiekę kierownika wyjazdu

fotografa na wyjeździe – pakiet profesjonalnych zdjęć
stretching dla dorosłych
Olimpiadę Rodzinną
skibus spod hotelu

Pakiet „Razem, a jednak osobno” dla dzieci i młodzieży – obowiązkowy

• od 3 do 6 lat – 1590 zł/os
• od 7 do 9 lat – 1490 zł/os
• od 10 do 18 lat – 1390 zl/os

Zawiera:

 • szkolenie narciarskie dla dzieci 5h dziennie
 • pamiątkową koszulkę
 • animacje popołudniowe i wieczorne
 • opiekę nad dziećmi od 3 roku życia (w ciągu dnia na stoku, a popołudniu i wieczorem w hotelu)
 • końcowe zawody z nagrodami
 • obsługę biura, gwarancję turystyczną
 • opiekę pilota i kierownika wyjazdu
 • fotograf na wyjeździe – pakiet profesjonalnych zdjęć z wyjazdu

Cena pobytu zawiera:

 • zakwaterowanie przez 7 nocy w pokoju typu Economy lub Standard (z ewentualnymi dostawkami)
 • wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje)
 • korzystanie z basenu oraz SPA

Zniżki:

 • Osoby, które były już z nami na wyjeździe, otrzymują rabat:
  • 50 zł na drugi wyjazd
  • 100 zł na każdy kolejny wyjazd
  • 50 zł na drugie szkolenie FULL dla dorosłych 
  • 100zł na trzecie i kolejne szkolenie FULL dla dorosłych
 • Członkowie klubu RASC (opłacający składki) otrzymują rabat w wysokości 100zł (zniżki nie łączą się).

Dodatkowo płatne:

 • Skipassy na cały region Folgarida-Marilleva
  Dorosły: 245€
  Dzieci urodzone po 30.11.2005: 170
 • Skipassy SkiArea Folgarida-MarillevaPejo, Madonna di CampiglioPinzolo
  Dorosły: 305€
  Dzieci urodzone po 30.11.2005: 215€
 • Dzieci urodzone po 30.11.2013: 0€ (pod warunkiem zakupu karnetu przez rodzica/opiekuna)
 • zwrotna kaucja za skipass: 5€

Szkolenia narciarskie będą się odbywały na stokach objętych karnetem Folgarida-Marilleva

 • ubezpieczenie SKI – 70 zł/os. (obowiązkowe, płatne przy rezerwacji) 
 • taksa pobytowa – 1,5€/os/dzień (od 14 r.ż. płatne w recepcji hotelu) 
 • Opłata dla Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego – 10zł/os (obowiązkowa, płatne przy rezerwacji)
 • Opłata dla Turystycznego Funduszu Pomocowego – 10zł/os (obowiązkowa, płatne przy rezerwacji)

Dodatkowo płatne:

 • Szkolenie dla dorosłych
  • FULL 900zł/ os (grupy do 8 osób) – 5h dziennie 
  • COMPACT 500 zł/os (grupy do 5 osób) – 2,5h dziennie
  • FULL  grupa początkująca 1000zł/os (grupy do 5 osób) – 5h dziennie
  • Sport – 1000zł/os – 5h dziennie
 • transport autokarowy – 450zł/os (wyjazd z Warszawy w piątek 28.01 wieczorem, a wyjazd powrotny sobotę 5.02 rano), musi się zebrać minimum 30 osób. Możliwe, że ze względu na sytuację epidemiczną nie będzie możliwości realizacji transportu autokarowego. 
 • dopłata do pokoju Comfort 35€ za osobę za tydzień
 • dopłata do pokoju Liberty 70€ za osobę za tydzień
 • lunch na stoku (około 60€ za tydzień dla dzieci)
 • napoje do obiadokolacji
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji można wykupić tylko przy zawieraniu umowy
  • UNIQA (dawniej AXA) – 2,8% całkowitej ceny wyjazdu
  • ALLIANZ (obejmujące kwarantannę) – ok. 5% całkowitej ceny wyjazdu

Zalecamy wykupienie tego ubezpieczenia wszystkim uczestnikom. W przypadku zachorowania przed wyjazdem daje ono gwarancję zwrotu poniesionych kosztów (potrzebne jest zaświadczenie lekarskie).

 

W razie jakichkolwiek pytań nie wahajcie się skontaktować z naszym biurem mailowo na info@rascrepublic.pl lub telefonicznie +48605049949 – odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i pomożemy zarezerwować wyjazd. Wyczekujcie zimy razem z nami!

COVID-19

Dokładamy wszelkich starań, żebyście czuli się bezpiecznie na wyjeździe RASC Republic. Cała nasza kadra będzie wyposażona w niezbędny sprzęt i płyny do dezynfekcji. Nasze działania oraz program będą dostosowane do bieżącej sytuacji.

Zakrywanie ust oraz nosa jest obowiązkowe we wszystkich przestrzeniach wspólnych w hotelu i w restauracji. Dla gości dostępny jest płyn do dezynfekcji.

Obsługa hotelowa została przeszkolona jak zapobiegać rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Wszystkie pokoje dla gości zostały odmalowane, zasłony oraz dywany wyprane, a podłogi zdezynfekowane. Wszystkie pomieszczenia są regularnie dezynfekowane oraz profesjonalnie ozonowane. Stoliki w sali śniadaniowej oraz restauracji zostały ustawione w bezpiecznej odległości. Woda w basenie jest regularnie certyfikowana przez specjalistów i wolna od patogenów. System kanalizacji został sprawdzony i jest  wolny od bakterii lagionella.*

Prosimy wszystkich uczestników o zaopatrzenie się w kartę EKUZ, która ułatwia dostęp do świadczeń medycznych w całej Europie.

*Wszystkie zasady mogą ulec modyfikacji w przypadku zmiany sytuacji epidemicznej.