Winter Games

Winter Games z RASC Republic to zupełnie niepowtarzalna formuła wyjazdu, pełna sportowych oraz imprezowych atrakcji jak żadna inna – tu nie ma czasu na nudę! Zaczynając od prowadzonej przez naszego profesjonalnego trenera wspólnej muzycznej rozgrzewki, aż po ostatnie wypite drinki i piruety na klubowych parkietach, oprócz dzikiej narciarskiej jazdy czas wypełniać Wam będą przygotowywane specjalnie dla Was gorące apres-ski którym oprawę zapewnią nasi DJe i saksofoniści oraz to co czyni WG prawdziwie wyjątkowymi – codzienne zawody z nagrodami tak na stoku jak i poza nim!

Podczas wyjazdów WG macie okazję zmierzyć się w najróżniejszych konkurencjach, gdzie współzawodnictwo ma podwójny wymiar – klasyfikacji drużynowej oraz indywidualnej. Codziennie przygotowujemy tu dla Was szereg atrakcyjnych dyscyplin narciarskich i snowboardowych, które wzbudzą w Was prawdziwe emocje! Część wyzwań jest stricte sportowa jak np. zawody freestylowe, slalom gigant, czy niezwykle emocjonujący, realizowany przez nas wyłącznie podczas WG (oraz YWG) – slalom równoległy. Inne konkurencje mają luźniejszy charakter jak np. „zjazd na byle czym“ lub „gigant beer pong“. Niezależnie od tego w których zawodach się odnajdziecie, dajemy Wam gwarancję świetnej zabawy.

Oszczędzajcie jednak siły, bo wieczorami ciśniemy imprezy! Zapewniamy Wam specjalne zniżki na barze oraz niestandardowe motywy przewodnie np. „fluo party“! Let the Winter Games begin!

Dodaj komentarz