Formuły wyjazdów

Nasza autorska formuła wyjazdów „Razem, a jednak osobno” adresowana jest przede wszystkim do rodziców z dziećmi w wieku od 3 do 12 lat (choć nie tylko!) i stworzona tak, aby dać jak najwięcej frajdy maluchom a zarazem maksymalnie dużo swobody dorosłym uczestnikom. Zaczynając od rana, przez 5 godzin wszystkie dzieciaki biorą udział w szkoleniach narciarskich realizowanych z pasją przez doświadczonych instruktorów oraz trenerów klubu RASC. Program zajęć opracowany jest specjalnie dla młodych i najmłodszych narciarzy i oparty jest na wytycznych SITN. Każdy uczestnik kwalifikowany jest do odpowiedniej grupy ze względu na swój wiek i umiejętności. Jeśli tylko Wasze dziecko poczuje się zmęczone w trakcie szkolenia, zawsze czekać na nie będzie opiekunka, która zajmie się pociechą do czasu odzyskania przez malucha sił lub spotkania z rodzicami. Podczas wyjazdów wg. formuły „Razem, a jednak osobno“ szkolenia dla wszystkich dzieci są wliczone w cenę wyjazdu. W trakcie tych zajęć rodzice mają czas dla siebie na swobodną jazdę lub udział w osobnym szkoleniu dla dorosłych. Po zajęciach rodziny spotykają się na wspólnej zbiórce, aby jeszcze przez chwilę razem pojeździć i wzajemnie pochwalić się postępami. Po zejściu ze stoku, po południu i wieczorami nasze doświadczone opiekunki i animatorki z profesjonalnej firmy Kukiełka przygotują twórcze i fascynujące animacje dla dzieci w sali zabaw i na świeżym powietrzu. W tym czasie dorośli mogą cieszyć się chwilą wolności, zrelaksować się w hotelowym SPA czy przy drinku – ich zaangażowania wymagać będzie jedynie Olimpiada rodzinna, gdzie ramię w ramię ze swoimi pociechami walczyć będą o nagrody w różnorakich konkurencjach.

Youth Winter Games to nasze legendarne ferie dla dzieci i młodzieży. Podczas wyjazdu odbywają się szkolenia zarówno narciarskie, jak i snowboardowe prowadzone przez najlepszych instruktorów RASC. Podczas Youth Winter Games na uczestników czeka pełno atrakcji takich jak: zawody z nagrodami – slalom gigant, gry terenowe, wieczór gier, dodatkowe zajęcia sportowe, stretching, czy np. warsztaty z dbania o sprzęt. Szkolenie z instruktorem na stoku trwa 5 godzin z przerwą na lunch i odbywa się w podziale na grupy, zawsze dopasowanych do poziomu zaawansowania.

Youth Summer Games to letni odpowiednik kultowego wyjazdu młodzieżowego i idealna okazja, aby spędzić czas na świeżym powietrzu: wycieczki rowerowe, lekcje windsurfingu, wspinaczka, gry zespołowe, zabawy integracyjne, ognisko, to tylko część atrakcji, których można się spodziewać na obozie.