Narciarsko-Rowerowa Majówka

2.05 - 9.05.2021 Zell am See - Kitzsteinhorn

Zapraszamy na zakończenie sezonu zimowego w Zell am See!

Ten rok nas nie rozpieszczał, dlatego zapraszamy dzieci oraz młodzież na zakończenie sezonu narciarskiego z wielką klasą w Zell am See! 🔥
Rano czekają nas intensywne, pełne śniegu treningi na lodowcu Kitzsteinhorn, a popołudniami przejażdżki rowerowe wokół pięknego jeziora Zeller oraz inne zajęcia sportowe. Nie zabraknie też wieczornego ogniska w ogrodzie.
Będziemy zakwaterowani w młodzieżowym ośrodku z bogatą infrastrukturą sportową oraz własną szkółką windsurfingową. Obiekt posiada prywatny dostęp do jeziora. 

Wyjazd przewidziany dla roczników 2012 i starszych.
Rodziny oraz osoby dorosłe, które chciałyby dołączyć do wyjazdu, prosimy o kontakt z biurem.

Kitzsteinhorn

Kitzsteinhorn to jeden z najbardziej znanych ośrodków na świecie. Gwarancja śniegu od października do maja oraz piękne widoki rozciągające się ze szczytu góry „Top of Salzburg” na ponad 3000 m.n.p.m. zapewnią niezapomniane narciarskie przeżycie. To właśnie na lodowcu Kitzsteinhorn w 1965 roku powstała pierwsza trasa narciarska na lodowcu. Dzięki zbudowanej w 2019 roku kolejce Kitzsteinhorn został połączony z KaprunOprócz łatwych stoków do ćwiczeń i sportowych tras, czekają tu również prawdziwe wyzwania, w tym wyjątkowo stroma „Czarna Mamba”. Kitzsteinhorn to także doskonałe miejsce dla freeriderów i freestylerów. 

 • Km tras: 61 km
 • Liczba tras: 28
 • Liczba wyciągów: 23
 • Wysokość: 1 976 – 3 029 m

Junges Hotel Zell am See

Junges Hotel jest położony nad samym jeziorem Zell z dostępem do prywatnej plaży. Na terenie ośrodka znajdują się boiska do piłki nożnej oraz siatkówki, a także szkółka windsurfingowa oraz mały skate park. 

Wszystkie pokoje mają piętrowe łóżka, prywatne łazienki oraz widok na jezioro lub lodowiec. 

Na kolację serwowane są typowe dania austriackie. Istnieje również możliwość zrobienia ogniska i upieczenia ryb złowionych w jeziorze.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o hotelu w serwisie Booking.

Previous
Next

Program wyjazdu

Niedziela 3.05
Przyjazd na miejsce wieczorem 

Poniedziałek 4.05 – sobota 8.05
7:30 śniadanie w hostelu
8:15 – 9:30 wyjazd na stok, rozgrzewka
9:30 – 12:00 jazda techniczna
12:00 – 13:30 przerwa obiadowa (w tym analiza wideo według uznania trenera)
13:30 – 15:00 jazda techniczna
15:00 – 16:00 powrót do Zell am See
16:00 – 18:30 zajęcia sportowe i ogólnorozwojowe
18:30 – 19:30 kolacja w hostelu
19:30 – 21:00 gry i zabawy integracyjne, przygotowanie sprzętu, odrabianie lekcji, teoria

Niedziela 9.05
Wyjazd powrotny rano 

Szkolenie SKI

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów klubu RASC. Wstępny podział na grupy odbywa się jeszcze przed wyjazdem, aby już w niedzielę od samego rana rozpocząć zabawę na stoku. W razie potrzeby na pierwszej przerwie lunchowej lub po pierwszym dniu następują roszady w grupach tak, aby wszyscy byli jak najlepiej dopasowani do stylu grupy i poziomu ćwiczeń. Szkolenia zaczynają się od godziny 9.30 rano i trwają 5h z przerwą. Grupy dzieci i dorosłych jeżdżą oddzielnie, odpowiednio ze swoimi instruktorami. Po zajęciach wszyscy spotykamy się razem tak, aby rodzice z dziećmi mogli jeszcze przez chwilę pojeździć i pochwalić się wzajemnymi postępami.

Nasza kadra będzie jak zawsze dbała o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, a w tym sezonie także pilnując wytycznych związanych z epidemią. 

Dorosłych zainteresowanych udziałem w szkoleniu zapraszamy do zapisów przed wyjazdem, abyśmy mogli zorganizować odpowiednią kadrę. Aby zapewnić najwyższą jakość szkolenia dla dorosłych, grupy liczą maksymalnie 8 osób!

Osoby mieszkające w Warszawie zachęcamy serdecznie do spotkania przed wyjazdem z instruktorem RASC na Górce Szczęśliwickiej celem sprawdzenia poziomu umiejętności, sprzętu i ogólnej konsultacji przed wyborem szkolenia na wyjeździe.

Cena:
375 €

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie 7 nocy w pokojach kilkuosobowych 
 • wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje)
 • atrakcje na stoku, a także po południu i wieczorem (gry, zajęcia ogólnorozwojowe i wiele innych)
 • zajęcia rowerowe
 • opiekę kierownika wyjazdu i trenerów
 • profesjonalne, końcowe zawody z nagrodami


Koszty wyjazdu:

 • Szkolenie narciarskie 6 dni:
  160 €/os – grupa 7-osobowa lub większa
  185 €/os – grupa 6-osobowa
  220 €/os – grupa 5-osobowa 
  275 €/os – grupa 4-osobowa
 • 25 € – dopłata do szkolenia spoza wyjazdu
 • Karnet 6 dni
  125 Dzieci roczniki 2005-2014
  187,50 € – Junior 2002-2004
  250 € – Dorosły

 • 2 €/os – zwrotna kaucja za karnet 

Dodatkowo płatne:

 • 60 €/os – obiady na stoku
 • ok. 8€/os – wyjście na basen
 • 70 zł/os – ubezpieczenie SKI (obowiązkowe)
 • 10 zł/os – opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (obowiązkowa)
 • 15 €/os – taksa klimatyczna (płatna gotówką na miejscu)
 • ok. 400 zł – transport (jeśli zbierze się min. 30 osób, jest możliwość transportu autokarowego)
 • transport roweru
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji AXA: 2,8% całkowitej ceny wyjazdu, można wykupić tylko przy zawieraniu umowy
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji obejmujące kwarantannę Allianz: ok. 5% ceny wyjazdu

Zalecamy wykupienie tego ubezpieczenia wszystkim uczestnikom. W przypadku zachorowania przed wyjazdem daje ono gwarancję zwrotu poniesionych kosztów (potrzebne jest zaświadczenie lekarskie). 

W razie jakichkolwiek pytań nie wahajcie się skontaktować z naszym biurem mailowo na info@rascrepublic.pl lub telefonicznie +48605049949 – odpowiemy na wszystkie Wasze wątpliwości i pomożemy zarezerwować wyjazd. Wyczekujcie zimy razem z nami!

COVID-19

Dokładamy wszelkich starań, żebyście czuli się bezpiecznie na wyjeździe RASC Republic. Cała nasza kadra będzie wyposażona w niezbędny sprzęt i płyny do dezynfekcji. Nasze działania oraz program będą dostosowane do bieżącej sytuacji.

Zakrywanie ust oraz nosa jest obowiązkowe we wszystkich przestrzeniach wspólnych w hotelu, w punktach sprzedaży karnetów narciarskich, podczas korzystania z wyciągów narciarskich, podczas korzystania z toalet publicznych oraz podczas korzystania z publicznych przechowalni sprzętu narciarskiego.*

Hotel przestrzega obowiązujących wytycznych dotyczących higieny rządu federalnego. Dostęp do środków dezynfekujących, regularna wentylacja, prześwity i regularna dezynfekcja krytycznych obszarów są częścią standardów ośrodka.

Prosimy wszystkich uczestników o zaopatrzenie się w kartę EKUZ, która ułatwia dostęp do świadczeń medycznych w całej Europie.

*Wszystkie zasady mogą ulec modyfikacji w przypadku zmiany sytuacji epidemicznej.