Race Camp

7.11 - 14.11.2020 Kaprun - Kitzsteinhorn

Zapraszamy na otwarcie sezonu zimowego w Kaprun!

Wszyscy jesteśmy spragnieni jazdy na nartach po skróconym sezonie, dlatego zapraszamy na Race Camp do Kaprun! Czekają na nas wspaniałe alpejskie stoki, nowoczesna infrastruktura, intensywne treningi oraz popołudniowe zajęcia sportowe.

Ze względu na Wasze bezpieczeństwo będziemy zakwaterowani w nowych, przestronnych apartamentach w samym centrum Kaprun (ok. 200m od gondoli MK Maiskogelbahn) z dostępem do sauny oraz z możliwością wykupienia wyżywienia w hotelowej restauracji.

Kitzsteinhorn

Kitzsteinhorn to jeden z najbardziej znanych ośrodków na świecie. Gwarancja śniegu od października do maja oraz piękne widoki rozciągające się ze szczytu góry „Top of Salzburg” na ponad 3000 m.n.p.m. zapewnią niezapomniane narciarskie przeżycie. To właśnie na lodowcu Kitzsteinhorn w 1965 roku powstała pierwsza trasa narciarska na lodowcu. Dzięki zbudowanej w 2019 roku kolejce Kitzsteinhorn został połączony z KaprunOprócz łatwych stoków do ćwiczeń i sportowych tras, czekają tu również prawdziwe wyzwania, w tym wyjątkowo stroma „Czarna Mamba”. Kitzsteinhorn to także doskonałe miejsce dla freeriderów i freestylerów. 

 • Km tras: 61 km
 • Liczba tras: 28
 • Liczba wyciągów: 23
 • Wysokość: 1 976 – 3 029 m

AlpenParks Hotel & Apartment Orgler Kaprun

AlpenParks Hotel & Apartment Orgler położony jest w samym centrum Kaprun, 200 m od stacji gondoli Maiskogelbahn. Zakwaterowani będziemy w nowych, przestronnych i komfortowych apartamentach Alpine Classic.

Na każdy apartament (maks. 6os) o powierzchni 70m2 składają się:

 • 2 sypialnie, 2 łazienki, salon z rozkładaną sofą
 • świetnie wyposażona kuchnia ze zmywarką, lodówką, piekarnikiem, mikrofalówką
Ponadto goście mogą korzystać ze wspólnej sauny, narciarni, parkingu i dostępu do Internetu (bez dodatkowych opłat).
Previous
Next

Program wyjazdu

Sobota 07.11
Przyjazd na miejsce wieczorem 

Niedziela 8.11 – piątek 13.11
7:30 śniadanie w apartamentach
8:15 – 9:30 wyjazd na stok, rozgrzewka
9:30 – 12:00 jazda techniczna
12:00 – 13:30 przerwa obiadowa (w tym analiza wideo według uznania trenera)
13:30 – 15:00 jazda techniczna
15:00 – 16:00 powrót do Kaprun
16:00 – 18:30 odpoczynek, basen, spacer
18:30 – 19:30 kolacja w apartamentach
19:30 – 21:00 gry i zabawy integracyjne, przygotowanie sprzętu, odrabianie lekcji, teoria

Sobota 14.11
Wyjazd powrotny rano 

Szkolenie SKI

Wszystkie szkolenia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów klubu RASC. Wstępny podział na grupy odbywa się jeszcze przed wyjazdem, aby już w niedzielę od samego rana rozpocząć zabawę na stoku. W razie potrzeby na pierwszej przerwie lunchowej lub po pierwszym dniu następują roszady w grupach tak, aby wszyscy byli jak najlepiej dopasowani do stylu grupy i poziomu ćwiczeń. Szkolenia zaczynają się od godziny 9.30 rano i trwają 5h z przerwą. Grupy dzieci i dorosłych jeżdżą oddzielnie, odpowiednio ze swoimi instruktorami. Po zajęciach wszyscy spotykamy się razem tak, aby rodzice z dziećmi mogli jeszcze przez chwilę pojeździć i pochwalić się wzajemnymi postępami.

Nasza kadra będzie jak zawsze dbała o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, a w tym sezonie także pilnując wytycznych związanych z epidemią. 

Dorosłych zainteresowanych udziałem w szkoleniu zapraszamy do zapisów przed wyjazdem, abyśmy mogli zorganizować odpowiednią kadrę. Aby zapewnić najwyższą jakość szkolenia dla dorosłych, grupy liczą maksymalnie 8 osób!

Osoby mieszkające w Warszawie zachęcamy serdecznie do spotkania przed wyjazdem z instruktorem RASC na Górce Szczęśliwickiej celem sprawdzenia poziomu umiejętności, sprzętu i ogólnej konsultacji przed wyborem szkolenia na wyjeździe.

Cena:

Koszty wyjazdu:

 • Szkolenie narciarskie 6 dni:
  260€/os – grupa 4-osobowa
  215€/os – grupa 5-osobowa 
  180€/os – grupa 6-osobowa
  155€/os – grupa 7-osobowa
  140€/os – grupa 8-osobowa
 •  250€/os – pobyt apartamencie czteroosobowym na 7 nocy (pościel, ręczniki, sprzątanie)
 • Karnet 6 dni
  250€ – Dorosły
  187,50€ – Junior 2002-2004
  125€ – Dzieci roczniki 2005-2014 
 • 2 euro/os – kaucja za karnet
 • 50€/os – opieka nad młodzieżą jadącą bez rodziców

Dodatkowo płatne:

 • 60€/os – obiady na stoku
 • ok 8€/os – wyjście na basen
 • 70 zł/os – ubezpieczenie SKI (obowiązkowe)
 • 10 zł/os – opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (obowiązkowa)
 • 15€/os – taksa klimatyczna (płatna gotówką na miejscu)
 • posiłki w hotelowej restauracji dla chętnych – śniadanie 15€ za dorosłego, 7€ za dziecko 4-13 lat; kolacja 21€ za dorosłego, 13€ za dziecko
 • ok 300-400 zł – transport młodzieży jadącej samodzielnie
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji: 2,8% całkowitej ceny wyjazdu, można wykupić tylko przy zawieraniu umowy. Zalecamy wykupienie tego ubezpieczenia wszystkim uczestnikom. W przypadku zachorowania przed wyjazdem daje ono gwarancję zwrotu poniesionych kosztów (potrzebne jest zaświadczenie lekarskie).

W razie jakichkolwiek pytań nie wahajcie się skontaktować z naszym biurem mailowo na info@rascrepublic.pl lub telefonicznie +48605049949 – odpowiemy na wszystkie Wasze wątpliwości i pomożemy zarezerwować wyjazd. Wyczekujcie zimy razem z nami!

COVID-19

Dokładamy wszelkich starań, żebyście czuli się bezpiecznie na wyjeździe RASC Republic. Cała nasza kadra będzie wyposażona w niezbędny sprzęt i płyny do dezynfekcji. Nasze działania oraz program będą dostosowane do bieżącej sytuacji.​

Zakrywanie ust oraz nosa jest obowiązkowe we wszystkich przestrzeniach wspólnych w hotelu, w punktach sprzedaży karnetów narciarskich​, podczas korzystania z wyciągów narciarskich, podczas korzystania z toalet publicznych​ oraz podczas korzystania z publicznych przechowalni sprzętu narciarskiego.*​

Środki dezynfekujące są dostępne dla gości w miejscach publicznych (recepcji, restauracji ​i toaletach). Wszystkie dotykowe miejsca są czyszczone i dezynfekowane.​

Wszyscy pracownicy hotelu zostali przeszkoleni i poinstruowani jak zachować się w sytuacji epidemicznej. Pościel jest prana zgodnie ze standardami szpitalnymi.​

Prosimy wszystkich uczestników o zaopatrzenie się w kartę EKUZ, która ułatwia dostęp do świadczeń medycznych w całej Europie.​

*Wszystkie zasady mogą ulec modyfikacji w przypadku zmiany sytuacji epidemicznej.​