Youth Winter Games
vol. VI Polska

02.01 - 09.01.2021 Białka Tatrzańska

Let the Youth Winter Games begin!

Przed nami już VI edycja legendarnych Ferii Młodzieżowych – Youth Winter Games z Klubem Narciarskim RASC.

W tym roku zapraszamy Was do Białki Tatrzańskiej, gdzie pod okiem najlepszych instruktorów klubu RASC, będziecie szkolić swoje narciarskie umiejętności, aby na koniec wyjazdu sprawdzić się w zawodach z nagrodami – slalomie gigancie oraz wielu innych grach terenowych i zabawach tak na stoku, jak i poza nim.

W związku ze skomplikowaną sytuacją w zagranicznych ośrodkach, aby zagwarantować młodzieży możliwość wyjazdu zimowego, zdecydowaliśmy się wyjątkowo zorganizować Youth Winter Games w Polsce. Dzięki temu nie ryzykujemy odwołania wyjazdu w przypadku ograniczeń w wyjazdach zagranicznych, a jako klub sportowy mamy możliwość organizacji wyjazdu treningowego. 

Wyjazd przewidziany jest dla Klubowiczów RASC z roczników 2012 i starszych.

Wyżywienie w cenie

Wliczone w cenę legendarne RASCowe szkolenia SKI

Zawody z nagrodami

Białka Tatrzańska

Nowoczesny Ośrodek Kotelnica Białczańska jest największą stacją narciarską położoną na Podhalu. Zapewnia najlepszy system naśnieżania w Polsce oraz świetną infrastrukturę. Jest doskonałym wyborem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Dysponuje trasami o łagodnym nachyleniu oraz bardziej wymagającymi trasami posiadającymi homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS.

 • Km tras: 16.3 km
 • Liczba tras: 23
 • Liczba wyciągów: 19
 • Wysokość: 695 – 934 m

Pensjonat Małgosia

Pensjonat Małgosia znajduje się w odległości 400 m od ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska. Dom jest w całości zarezerwowany dla naszej grupy. Do dyspozycji mamy pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe. Każdy pokój posiada łazienkę oraz dostęp do wi-fi. Oferujemy również 2 pokoje ze wspólną łazienką (trzy- i czteroosobowe). W pensjonacie dostępne są stoły do bilarda oraz ping ponga.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o hotelu w serwisie Booking.com.

Rozrywka

Youth Winter Games, to ferie młodzieżowe, na których zawsze jest pełno atrakcji, także po zejściu z nart. Po dniu spędzonym na stoku będziecie mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji takich jak wieczór gier lub dodatkowe zajęcia sportowe.

 

Szkolenie SKI

Podczas naszych szkoleń z instruktorem na stoku spędzicie aż 5h dziennie (z 30 min przerwą w trakcie), w małych grupach (6-8 osób), zawsze dostosowanych do poziomu zaawansowania. Co najmniej dwa razy podczas wyjazdu weźmiecie udział w video-coachingu, podczas którego dokładnie przyjrzycie się i z pomocą trenera przeanalizujecie swoją technikę jazdy oraz ocenicie poczynione postępy. Pod koniec wyjazdu będziecie mogli zmierzyć się w profesjonalnie przygotowanym slalomie gigancie! Po skończonej jeździe instruktorzy nauczą was również jak właściwie dbać o swój sprzęt. Pamiętajcie też, że dostępne są dla Was bezpłatne testy nart. 

Podczas Youth Winter Games, dla wszystkich uczestników szkolenie SKI/SNB jest wliczone w cenę wyjazdu.

Przed wyjazdem chcemy zaklasyfikować Cię wstępnie do odpowiedniej grupy pod względem  poziomu zaawansowania. Dlatego bardzo prosimy o informację, w którym miejscu na poniższej skali byś siebie umieścił/a? 😊

1. Stoję na nartach pierwszy raz w życiu. Nie mogę się doczekać! Rety, co to będzie?

2. Jeździłem już wcześniej, prawie nie spadam z wyciągów, śmigam niebieskimi trasami jak szalony i skręcać też już trochę umiem.

3. Bez większych problemów zjeżdżam po czerwonych trasach, zdarza mi się już nawet wejść na krawędź! Braki w technice nadrabiam kurażem.

4. Zjadę swobodnie każdą trasą. Styl, gracja, brak kompleksów. Chętnie doszlifuję swoją technikę na slalomie, ale ambicji na mistrza świata nie mam (jeszcze).

5. Jestem prosem! Tyczki jem na śniadanie, a na deser jazda w puchu. Moje motto: „Shut up and better ski!”

Cena:

2095 PLN

Dla dzieci do 12. roku życia 100 zł rabatu!

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie 7 nocy w pokojach kilkuosobowych 
 • wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje) 
 • przejazd autokarem klasy LUX
 • atrakcje na stoku, a także po południu i wieczorem (gry, zajęcia ogólnorozwojowe i wiele innych)
 • szkolenie narciarskie, w tym treningi na tyczkach
 • opiekę kierownika wyjazdu i trenerów
 • wspomnienia z wyjazdu utrwalone przez RASCowego fotografa
 • profesjonalne, końcowe zawody z nagrodami

Istnieje możliwość wykorzystania bonu turystycznego!

Dodatkowo płatne:

 • Skipass 6 dni:
  480 zł do 15. roku życia
  540 zł powyżej 15. roku życia
 • ubezpieczenie turystyczne i sportowe – 25 zł (nieobowiązkowe, płatne przy rezerwacji)
 • taksa pobytowa – 15 zł/os
 • opłata dla Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego – 10 zł/os 
 • lunch na stoku – ok. 150 zł
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji AXA: 80 zł/os 
 • ubezpieczenie kosztów rezygnacji obejmujące kwarantannę Allianz: ok. 5% ceny wyjazdu

Zalecamy wykupienie Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji wszystkim uczestnikom. W przypadku zachorowania przed wyjazdem daje ono gwarancję zwrotu poniesionych kosztów (potrzebne jest zaświadczenie lekarskie).

W razie jakichkolwiek pytań nie wahajcie się skontaktować z naszym biurem mailowo na info@rascrepublic.pl lub telefonicznie +48605049949 – odpowiemy na wszystkie Wasze wątpliwości i pomożemy zarezerwować wyjazd. Wyczekujcie zimy razem z nami!

COVID-19

Dokładamy wszelkich starań, żebyście czuli się bezpiecznie na wyjeździe RASC Republic. Cała nasza kadra będzie wyposażona w niezbędny sprzęt i płyny do dezynfekcji. Nasze działania oraz program będą dostosowane do bieżącej sytuacji.

Zakrywanie ust oraz nosa jest obowiązkowe we wszystkich przestrzeniach wspólnych w hotelu. Dla gości dostępny jest płyn do dezynfekcji.*

W przypadku braku możliwości realizacji wyjazdu, gwarantujemy zwrot poniesionych kosztów.

*Wszystkie zasady mogą ulec modyfikacji w przypadku zmiany sytuacji epidemicznej.