ATRAKCJE NA WYJAZDACH ZIMOWYCH

Tutaj znajdziecie spis atrakcji, których możecie spodziewać się na naszych wyjazdach.

Śmiało i bez przesady możemy się pochwalić: oferujemy najlepszy program nauki jazdy na rynku – poziom prowadzonych przez nas szkoleń jest najlepszą wizytówką wszystkich naszych wyjazdów. Realizowane są one z pasją przez byłych i obecnych zawodników oraz trenerów klubu RASC (wszyscy posiadają ważną akredytację PZN), którzy pasją do nart są w stanie zarazić każdego niezależnie od wieku czy poziomu umiejętności.

Nasz autorski program szkoleń daje Wam gwarancję uczynienia postępu w waszej technice jazdy niezależnie czy stawiacie pierwsze kroki na nartach lub desce, czy bijecie rekordy podczas zawodów – pamiętajcie, że pod koniec każdego z naszych wyjazdów możecie zmierzyć się w profesjonalnie przygotowanym slalomie gigancie.

SZKOLENIE DLA DZIECI
Wstępny podział na grupy odbywa się jeszcze przed wyjazdem po to, aby jak najlepiej dobrać uczestników pod kątem poziomu, wieku i odpowiedniego instruktora. W razie potrzeby wprowadzamy potrzebne zmiany w organizacji grup (najczęściej podczas pierwszej przerwy lunchowej lub po pierwszym dniu).

Szkolenia zaczynają się zbiórką około 09:30, podczas której dzieciaki spotykają się ze swoimi instruktorami oraz grupą. Każde zajęcia rozpoczynamy od rozgrzewki na stoku, aby zapewnić dobre przygotowanie na resztę aktywnego dnia. Grupy maluchów, zaczynające przygodę z nartami, stawiają swoje pierwsze kroki w Family Parkach, gdzie jest odpowiednia infrastruktura do nauki (taśmy, pomoce itd.). Natomiast starsze dzieciaki korzystają z tras dostosowanych do swoich umiejętności.

Całe szkolenie trwa 5h dziennie, wraz z przerwą na lunch. Dzieciaki spędzają czas podczas lunchu z naszą kadrą integrując się przy tym z innymi grupami i instruktorami. Dzieci i dorośli jeżdżą oddzielnie, a po zajęciach wszyscy spotykamy się, aby rodzice z dziećmi mogli jeszcze przez chwilę pojeździć i pochwalić się wzajemnie postępami.

Na początku każdego wyjazdu nasi podopieczni dostają od kadry Indeksy Narciarza, które w trakcie wyjazdu zapełniane są naklejkami za nowo nabyte umiejętności.

SZKOLENIE DLA DOROSŁYCH
Aby zapewnić najelpsze przygotowanie do szkolenia i wiążącego się z nim wysiłku każde szkolenie rozpoczynamy wspólną rozgrzewką,

Pełne szkolenie – FULL, które trwa 5 godzin dziennie to czas wypełniony ciekawymi ćwiczeniami, zabawą, rozmowami i analizami a przede wszystkim mnóstwem jazdy. To najlepszy sposób, aby zdecydowanie wyjść na wyższy poziom jazdy i rozumienia narciarstwa. Aby zapewnić odpowiednią jakość szkolenia dla dorosłych, grupy liczą nie więcej niż 8 osób, a w przypadku osób rozpoczynających przygodę z nartami to maksymalnie 5 osób.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które chciałyby spędzić więcej czasu na wspólnej jeździe z rodziną lub samemu a jednocześnie są zainteresowane podniesieniem swoich umiejętności przygotowaliśmy szkolenia COMPACT. Są to zajęcia trwające 2 godz 15 min z naszymi instruktorami w małych grupach do 5 osób. Szkolenia ze względu na czas trwania mają charakter konsultacji. Są przeznaczone dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych, a dokładny program zajęć grupa ustala razem z instruktorem.

Olimpiada rodzinna, organizowana podczas wszystkich naszych wyjazdów „Razem, a jednak osobno”, to okazja by rodzice wraz ze swoimi pociechami mogli poczuć ducha sportowej rywalizacji i drużynowej współpracy łączącej pokolenia. Zespoły w składzie 1 dorosły oraz 1 lub 2 dzieci będą mierzyć się w różnych konkurencjach wymagających od nich kreatywności, zręczności i kooperacji. Na zwycięskie rodziny czekają nagrody!

Podczas wszystkich naszych wyjazdów Razem a jednak osobno dzieciaki nie mają chwili czasu na nudę. Po południu i wieczorem, po zejściu z nart, nasze doświadczone animatorki z profesjonalnej firmy Kukiełka zaangażują wasze pociechy w szereg ekscytujących gier, zabaw i warsztatów, podczas gdy Wy będziecie mogli się cieszyć chwilą relaksu. Bitwy na śnieżki, budowanie śnieżnej fortecy, zajęcia artystyczne z malowania i rysowania, wszelkiego rodzaju gry drużynowe przyprawią dzieciaki o wypieki na twarzach!

Dajesz sobie radę na stoku, ale nigdy nie miałeś okazji się sprawdzić w prawdziwych zawodach? A może jesteś już aspirującym zawodnikiem i tylko czekasz na okazję, żeby zbić parę bramek? Bez względu na to, podczas wszystkich naszych wyjazdów, będziesz mógł wystartować w profesjonalnie zorganizowanym przez naszą kadrę slalomie gigancie. Na koniec dowiesz się jaki dokładnie czas miałeś Ty, a jaki pozostali zawodnicy. Uwaga! Na zwycięzców czekają nagrody!

Slalom równoległy to jedna z konkurencji narciarstwa alpejskiego, w której ścigacie się w systemie pucharowym, zawsze bezpośrednio z drugim zawodnikiem w tym samym czasie, po dwóch niemal identycznych torach. Na mecie, nasza profesjonalna fotocela rozstrzygnie o zwycięstwie choćby o ułamki sekund. Niech wygra najszybszy! Slalom równoległy organizujemy dla wszystkich chętnych uczestników podczas wyjazdów dla dorosłych.

Chcesz spróbować innego stylu jazdy ale czujesz, że twój sprzęt Cię ogranicza? A może nie masz swoich nart, przymierzasz się do kupna i nie wiesz jakich? Podczas naszych wyjazdów masz możliwość bezpłatnie pojeździć na najnowszych deskach od Rossignola i Dynastara. Wystarczy, że zgłosisz taką chęć do pilota wyjazdu, a nasza kadra ustawi specjalnie dla Ciebie wiązania. Teraz już nie ma wymówek – trzeba jeździć!

Dodatkowo podczas wyjazdu zorganizujemy kilka małych lub większych spotkań, podczas których opowiemy Wam o odpowiednim doborze sprzętu i jego serwisie oraz zapoznamy z najnowszymi technologiami i nowinkami narciarskimi.

Twoje narty to na stoku najlepsi przyjaciele, to przede wszystkim od Ciebie, ale i właśnie od nich zależy twój sukces w jeździe. Zadbaj o nie, a będą Ci wdzięcznie i długo służyć.

W trakcie wyjazdu będziecie mieli okazję oddać swoje narty w ręce naszej kadry i skorzystać z naszego serwisu. Do wyboru jest smarowanie ślizgów wraz z ostrzeniem krawędzi lub samo smarowanie*.

*Serwis nart oferujemy tylko na niektórych wyjazdach i za dodatkową opłatą.


Jakieś plany na spokojny (dla odmiany) wieczór? Może planszówki lub gry karciane? Posiadamy wiele super tytułów, w które grać można z wypiekami na twarzy do późnej nocy, nawet gdy, wydawać by się mogło, nie mieliście już sił. Podczas wszystkich naszych wyjazdów z przyjemnością podzielimy się naszymi grami. Grać w nie możecie w zaciszu swojego pokoju lub w większym towarzystwie do którego nie raz i my chętnie się przyłączymy – jak wolicie!