BAZA WIEDZY

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy Bazę Wiedzy, w której znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, przydatne informacje, które pomogą w przygotowaniu do wyjazdu, a także spis atrakcji oferowanych przez RASC Republic.

Formuły wyjazdów

Razem, a jednak osobno
Youth Winter Games
Bike Camp
Original

Przydatne informacje

Transport
Zakwaterowanie
Ubezpieczenie
Wypożyczenie sprzętu

Atrakcje na wyjazdach zimowych

Szkolenia narciarskie
Olimpiada Rodzinna
Animacje dla dzieci
Slalom Gigant oraz Slalom Równoległy
Testy oraz serwis nart

Poradnik dla rodziców i opiekunów

Wszystko, co musicie wiedzieć przed pierwszym wyjazdem na narty z RASC Republic

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Szkolenie trwa 6 dni.
5 godzin z przerwą na lunch pod opieką instruktora, przeważnie od 09.45 do 14.45.
W przypadku najmłodszych dzieci (do ok. 5. roku życia) jest to troje lub czworo dzieci na instruktora, w przypadku starszych dzieci od czterech do ośmiu osób w grupie.
Dzieci spędzają lunch pod opieką Instruktorów. Instruktorzy każdego dnia rano zbierają od rodziców gotówkę.

Animacje odbywają się w dwóch blokach – 1,5 godziny przed kolacją i godzina po kolacji. Prowadzone są przez animatorki z firmy „Kukiełka”. Podczas animacji dzieciaki mają okazję wykonać kilka prac plastycznych, spróbować doświadczeń chemicznych np. wybuchający wulkan czy slime,  wziąć udział w zabawach kreatywnych, grach towarzyskich oraz w zajęciach sportowych, a nawet nakręcić film czy przygotować przedstawienie na zakończenie wyjazdu.

Animacje przewidziane są zarówno dla najmłodszych jak i starszych dzieci – w zależności od pogody mogą to być przykładowo: warsztaty artystyczne i tematyczne, mecz piłki na śniegu, lepienie bałwanów, gra terenowa, gry planszowe czy oglądanie filmów.