You are currently viewing Transport

Transport

Autokar

Od lat współpracujemy z liderem rynku przewozów autokarowych: największą firmą w Polce i jedną z największych w Europie: RAF Trans (http://www.raftrans.com.pl). We flocie przewoźnika znajdują się wyłącznie nowoczesne i komfortowe pojazdy marek takich jak Mercedes czy Scania.

Opcja dojazdu autokarowego jest uzależniona od ilości osób zgłaszających się na wyjazd. W przypadku niektórych bardziej kameralnych imprez może się ona okazać niedostępna. Pomożemy Wam wtedy w organizacji alternatywnego transportu.

 

Samolot 

Klientom wyjątkowo ceniącym komfort oraz swój czas proponujemy możliwość dotarcia na miejsce imprezy drogą lotniczą. Zdecydowana większość ośrodków do których jeździmy znajduje się w odległości 2-3 godzin jazdy od  lotnisk w Turynie, Bergamo czy Wenecji, co ostatecznie pozwala skrócić całkowity czas podróży 3-4 krotnie w stosunku tego spędzonego w samochodzie, czy autokarze.

Interesuje cię transport lotniczy? Daj nam znać! Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni lot w najlepszej cenie, przewieźć twój sprzęt i bagaż, zorganizować przejazd z lotniska.

 

Samochód (dojazd własny)

Masz swój samochód, lubisz nim jeździć i być niezależny? Świetnie! Wystarczy, że w dniu rozpoczęcia imprezy pojawisz się na miejscu a nasz pilot pomoże Ci się zakwaterować. Parkingi przy naszych hotelach i rezydencjach niemal zawsze są dostępne i bezpłatne, jeśli jednak chcesz mieć 100% pewność, że tak będzie skontaktuj się z wcześniej z nami a my to potwierdzimy.

Dodaj komentarz