Szkolenie

Śmiało i bez przesady możemy się pochwalić: oferujemy najlepszy program nauki jazdy na rynku – poziom prowadzonych przez nas szkoleń jest najlepszą wizytówką wszystkich naszych wyjazdów. Realizowane są one z pasją przez byłych i obecnych zawodników oraz trenerów klubu RASC (wszyscy posiadają ważną akredytację PZN), którzy pasją do nart są w stanie zarazić każdego niezależnie od wieku czy poziomu umiejętności.

Podczas naszych szkoleń z instruktorem na stoku spędzicie aż 4,5h dziennie (z 30 min przerwą w trakcie), w małych grupach (6-8 osób), zawsze dostosowanych do Waszego poziomu zaawansowania. Dzięki temu nasi instruktorzy mogą sobie pozwolić na indywidualne podejście do każdego uczestnika. Nasz autorski program szkoleń daje Wam gwarancję uczynienia postępu w waszej technice jazdy niezależnie czy stawiacie pierwsze kroki na nartach lub desce, czy bijecie rekordy podczas zawodów – pamiętajcie, że pod koniec każdego z naszych wyjazdów możecie zmierzyć się w profesjonalnie przygotowanym slalomie gigancie, a podczas wyjazdów wg. formuły Winter Games (oraz Youth Winter Games) dodatkowo w slalomie równoległym! Ponadto wasze sukcesy zostaną uwiecznione przez fotografa, a minimum 2 razy podczas wyjazdu weźmiecie udział w video-coachingu, podczas którego będziecie mieli okazję dokładnie się przyjrzeć i z pomocą trenera przeanalizować swoją technikę jazdy oraz ocenić poczynione postępy. Aby mieć gwarancję miejsca w grupie szkoleniowej wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów jeszcze przed wyjazdem.

Zapisując Cię na szkolenie (lub twoje dziecko, jeśli jedziecie na wyjazd wg. formuły Razem, a jednak osobno), chcemy też zaklasyfikować Cię wstępnie do odpowiedniej grupy pod względem twojego poziomu zaawansowania. Dlatego bardzo prosimy o informację, w którym miejscu na poniższej skali byś siebie umieścił/a?

Dorośli:

1. Stoję na nartach pierwszy raz w życiu. Nie mogę się doczekać! Rety, co to będzie?

2. Jeździłem już wcześniej, prawie nie spadam z wyciągów, śmigam niebieskimi trasami jak szalony i skręcać też już trochę umiem.

3. Bez większych problemów zjeżdżam po czerwonych trasach, zdarza mi się już nawet wejść na krawędź! Braki w technice nadrabiam kurażem.

4. Zjadę swobodnie każdą trasą. Styl, gracja, brak kompleksów. Chętnie doszlifuję swoją technikę na slalomie, ale ambicji na mistrza świata nie mam (jeszcze).

5. Jestem tzw. „prosem”! Tyczki jem na śniadanie, a na deser jazda w puchu. Moje motto: „Shut up and better ski!”

Dzieci:

1. Dzieci zupełnie początkujące nigdy nie stały na nartach lub stały na nartach raz czy dwa kilka lat temu.

2. Dzieci po kilku lekcjach na nartach.

3. Dzieci, które umieją same wjechać na orczyku, mają opanowaną jazdę pługiem, skręcanie i hamowanie.

4. Dzieci, które opanowały jazdę równoległą i zjazdy po czerwonych trasach.

5. Dzieci potrafiące zjechać bez problemu z każdej trasy.

Nie wiecie jak dokładnie określić swój poziom? Macie pytania odnośnie sprzętu lub programu szkolenia? A może chcecie po prostu porozmawiać z instruktorem jeszcze przed wyjazdem? Zapraszamy na Górkę Szczęśliwicką do klubu RASC (ul. Drawska 22) na darmowe konsultacje z naszym trenerem, podczas których będziecie mogli omówić z nim wszystkie nurtujące was kwestie, a nawet zjechać na nartach pod ich czujnym okiem i poddać się profesjonalnej ocenie.

Dodaj komentarz