You are currently viewing Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

W zależności od formuły naszych wyjazdów rodzaj oferowanego Wam zakwaterowania różni się – zasadniczo proponujemy nocleg w pokoju hotelowym lub apartamencie rezydencji. Oczywiście komfort, czystość i wygoda są zawsze naszymi priorytetami, a dzięki wypracowanym przez nas latami kontaktom z kontrahentami, możecie mieć pewność, że proponujemy wam najlepszy stosunek ceny do jakości zakwaterowania. 

 

Hotel 

Podczas naszych wyjazdów wg. formuły „Original” oraz „Razem a jednak osobno” najczęściej oferujemy zakwaterowanie w 2os. (lub 1os. za dopłatą) pokojach hoteli o standardzie 3* lub 4*. Podczas wyjazdów tych nie musicie się martwić się o swoje puste brzuchy, gdyż wraz z noclegiem otrzymujecie opcję HB, czyli śniadania i obiady. W naszych hotelach często dostępna jest też strefa wellnes & spa – basen, sauna czy łaźnia parowa.

 

Rezydencja (apartamenty)

Podczas naszych wyjazdów wg. formuły „Winter Games” oraz „Youth Winter Games” najczęściej oferujemy zakwaterowanie w apartamentach 4, 6 lub 8 osobowych. Apartamenty te zazwyczaj dzielą się na parę osobnych sypialni, oraz przestrzeń wspólną na którą składają się: łazienka, toaleta, salon z rozkładaną kanapą (na której czasem również śpi część gości) oraz w pełni wyposażona kuchnia i jadalnia gdzie swobodnie możecie przygotowywać wszystkie posiłki. Zakwaterowanie w rezydencji z apartamentami zazwyczaj jest tańszą opcją niż hotel, ma jednak dużo większy towarzyski potencjał! Jedziecie ze swoją ekipę i chcecie mieszkać razem? Świetnie – dajcie nam tylko znać przed wyjazdem! Jedziesz sam i szukasz nowych znajomych? Bez obaw – dzieląc mieszkanie z innymi  ziomkami szybko stworzycie zgrany zespół!

Dodaj komentarz