Razem, a jednak osobno

Nasza autorska formuła wyjazdów „Razem, a jednak osobno” adresowana jest przede wszystkim do rodziców z dziećmi w wieku od 3 do 12 lat (choć nie tylko!) i stworzona tak aby dać jak najwięcej frajdy maluchom a zarazem maksymalnie dużo swobody dorosłym uczestnikom.

Zaczynając od rana, przez 5 godzin wszystkie dzieciaki biorą udział w, realizowanych z pasją przez doświadczonych Instruktorów oraz Trenerów klubu RASC, szkoleniach narciarskich, których program opracowany jest specjalnie dla młodych i najmłodszych narciarzy. Każdy mały uczestnik kwalifikowany jest do odpowiedniej grupy ze względu na swój wiek i umiejętności. Bez obaw! Jeśli tylko wasze dziecko poczuje się zmęczone w trakcie szkolenia zawsze czekać na nie będzie opiekunka, która zajmie się pociechą do czasu odzyskania przez malucha sił lub spotkania z rodzicami. Podczas wyjazdów wg. formuły „Razem, a jednak osobno“ szkolenia dla wszystkich dzieci są w cenie wyjazdu. Rodzice w tym czasie mają czas dla siebie na swobodną jazdę lub udział w osobnym szkoleniu dla dorosłych – zachęcamy do zapisów podczas rezerwacji. Po zajęciach rodziny spotykają się na wspólnej zbiórce aby rodzice z dziećmi mogli jeszcze przez chwilę pojeździć i pochwalić się wzajemnie postępami.

Po zejściu ze stoku, popołudniu i wieczorami nasze doświadczone opiekunki i animatorki z profesjonalnej firmy Kukiełka (https://www.facebook.com/kukielka.animacje/) przygotują twórcze i fascynujące gry i zabawy dla dzieci w specjalnej sali zabaw i na świeżym powietrzu. Animacje przewidziane są zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczestników – w zależności od pogody mogą to być przykładowo: warsztaty artystyczne i tematyczne, mecz piłki na śniegu, lepienie bałwanów, gra terenowa, gry planszowe czy oglądanie filmów. W tym czasie dorośli mogą cieszyć się chwilą wolności, zrelaksować się w hotelowym SPA czy przy drinku – ich zaangażowania wymagać będzie jedynie Olimpiada rodzinna gdzie ramię w ramię ze swoimi pociechami walczyć będą o nagrody w różnorakich konkurencjach.

Dodaj komentarz